צרו עמנו קשר
שם:
טל:
נושא:
דוא"ל:
רשלנות רפואית

משרדנו מטפל בתביעות רשלנות רפואית מטעמן של כל קופות החולים הפועלות בישראל ומטעמם של בתי חולים כגון המרכז הרפואי רבין (בילינסון), בית חולים העמק בעפולה, בית חולים סורוקה בבאר שבע, בית חולים יוספטל באילת, בית חולים מאיר בכפר סבא, בית החולים גהה ועוד.

צוות הרשלנות הרפואית במשרד מטפל בכל סוגי התביעות, לרבות תביעות הנוגעות להולדה בעוולה, רשלנות רפואית במהלך הריון, רשלנות רפואית בלידה, נוירוכירורגיה, אורתופדיה, אורולוגיה ושאר תחומי הרפואה.

כמו כן מייצג המשרד רופאים מומחים ורופאי שיניים עצמאים, המתמודדים עם תביעות שהוגשו נגדם בגין רשלנות רפואית.

 

ביטוח אחריות מקצועית רפואית

תחום ביטוח האחריות המקצועית הרפואית עובר שינויים דרמטיים בשנים האחרונות, עם הצטרפותם של גורמים שונים לתחום. בין יתר הסיבות ניתן למנות את הגידול במספר המוסדות הרפואיים הציבוריים והפרטיים, את ריבוי עורכי הדין העוסקים בתביעות הרשלנות והגידול במספר התביעות בתחום.

למשרדנו מומחיות מיוחדת בתחום ביטוח האחריות המקצועית הרפואית. אנו מטפלים בתיקים רבים שבהם עולה השאלה העקרונית האם בכלל קיים כיסוי ביטוחי לרופא או למוסד שבו התבצע הטיפול. למשרדנו ידע ספציפי שנרכש מניסיון רב שנים, המשלב בין "עולם הביטוח" ו"עולם הרפואה", גם בהקשר של רשלנות רפואית.

תובעים בתביעות רשלנות רפואית

המשרד מייצג אף תובעים, בתביעות רשלנות רפואית, כנגד מוסדות רפואיים שאינם מיוצגים על ידינו (כגון מדינת ישראל ומוסדות רפואיים פרטיים שונים).
חשוב לזכור ולדעת כי קיימים שלושה תנאים הנחוצים לביסוס עילת תביעה ברשלנות רפואית : 
(1) הפרת חובת זהירות של הרופא כלפי החולה ; (2) גרימת נזק גופני  ;  
(3) קיומו של קשר סיבתי בין הפרת החובה והנזק.

במקרים של תביעה בגין רשלנות רפואית יש להוכיח שהרופא כשל בטיפול שנתן, הפר את חובת הזהירות שהיתה מוטלת עליו, ושהיה עליו כרופא סביר לצפות את אשר קרה כדי למנוע את הנזק. מו כן על התובע להוכיח שקיים קשר סיבתי בין התנהגותו הרשלנית של הרופא לבין הנזק הנטען.
סגור
כניסה למשתמשים רשומים
שם משתמש / דואר אלקטרוני
סיסמה