נזקי גוף

נזקי גוף

דיני הנזיקין הינם תחום משפטי אשר נותן לנפגע את הכלים בהם יכול הוא להשתמש על מנת לקבל פיצוי כספי כנגד מעוול.

תחום תביעות נזקי הגוף הינו מגוון ביותר וטומן בחובו את כל התביעות בגין פגיעות גופניות אשר נגרמו לאדם ואשר הינו סבור כי הינו זכאי לפיצוי בעטין מגורם אחר. תביעות נזקי הגוף מתחלקות למעשה לשני סוגים : תביעות המוגשות על ידי נפגעים בתאונות דרכים בגין נזקי הגוף אשר נגרמו להם (מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים) וכל היתר (תאונות עבודה, תאונות נפילה, מחלות מקצוע או כל אירוע תאונתי אשר נגרם בעטיה של רשלנות או הפרת חובה חקוקה של גורם כלשהו).

תחום תביעות נזקי הגוף הינו תחום הדורש בראש ובראשונה ניסיון עשיר והתמקצעות מיוחדת בתחום והיכולת לאמוד נכונה הן את סיכויי התביעה והן את "שוויים הכספי" של נזקיו הגופניים של נפגע. הערכתו של נזק גוף וכימותו לסכום כספי הינו בגדר מומחיות משפטית מיוחדת, המצריכה ניסיון רב שנים ובקיאות רבה בתחום.

למשרדנו ניסיון עשיר ורב שנים בטיפול מטעם קבוצת הביטוח הראל באלפי תביעות לפיצוי בגין נזקי גוף המוגשות כנגד החברה או מבוטחיה.

כפועל יוצא, עורכי הדין במשרדנו, בהכירם היטב את "שני העולמות", על יתרונותיהם וחולשותיהם, הינם בעלי בקיאות ומומחיות יוצאי דופן בתחום ובעלי הכלים לטפל באופן המיטבי בתביעות נפגעים כנגד חברות ביטוח או גופים, אשר אינם נמנים על לקוחות משרדנו.

צוות עורכי הדין במשרד הינו אחד מהוותיקים בארץ ובתחום, בו חברים אף עורכי דין בעלי וותק מקצועי של 15, 18 ו-25 שנים, בעלי ניסיון עשיר ביותר בטיפול וייצוג משפטי בתביעות נזקי גוף, העומד לרשות לקוחות המשרד.
מנהלת המחלקה נזקי גוף היא מירב אביב רוטמן.

תפריט נגישות